O nás

Zavolejte nám

+420 775 62 75 75

Navštivte nás

Sedláčkova 209/16, Plzeň

Napište nám

info@studiehluku.cz

Jsme tu pro vás

non-stop

Historie, zkušenosti a vize

Společnost Studie hluku s.r.o. je tým profesionálů v oboru akustiky. Zpracováním hlukových studií se zabýváme již od roku 2015. Od této doby jsme zpracovali nespočet hlukových studií a máme mnoho spokojených klientů, kteří se na nás obrací dlouhodobě. Naše práce nás baví a snažíme se v ní neustále zdokonalovat.

Působíme po celé ČR

Hlukové studie zpracováváme po celé České republice – Plzeň, Praha, Brno, Ostrava.Nejsme nijak omezeni vzdáleností. Naše služby se snažíme poskytovat za férové ceny, abychom mohli zpracování hlukových studií nabízet co nejširšímu množství klientů. Ze zkušenosti víme, že více než polovina stavebníků s požadavkem úřadů na hlukovou studii nepočítá. Věříme však, že nízká cena zažene trudomyslnost a klientům vykouzlí úsměv na tváři.

Ceny držíme zatraceně nízko a vše je rychlé!

Jelikož jsme si vědomi toho, že s výstavbou rodinných domů a dalších objektů je mnoho starostí, snažíme se Vám co nejvíce ulehčit, a proto si veškeré podklady pro zpracování hlukové studie, pokud je to v našich silách, obstaráváme sami a intenzivně pracujeme na tom, abyste výsledek obdrželi co nejdříve. Vždy se snažíme pracovat na 100% tak, abychom Vám byli co nejvíce nápomocní a abyste byli s výsledkem naší práce spokojení. Stejně jako pro Vás, je čas i naší hlavní prioritou, proto nabízíme bezkonkurenční dobu zpracování do 24 hodin.

Profesionální výstup

Hodnocení zatížení území hlukem provádíme prostřednictvím výpočetního programu HLUK+ vždy v posledních verzích a upgradech. Zpracováváme hlukové studie pro velké průmyslové a obchodní objekty, pro stavby občanského vybavení i pro rodinné či bytové domy. Hodnotíme hluk ze silniční a železniční dopravy, ale také hluk ze stacionárních zdrojů, jako jsou tepelná čerpadla. Hlukové studie zpracováváme pro všechny stupně projektové dokumentace a pro vyhodnocení vlivů na životní prostředí. Hodnotíme také neprůzvučnost staveb, dozvuk a pohltivost vnitřních prostor.

Spojte se s námi